Spotkajmy się na FIT-EXPO w Poznaniu

Odwiedzając Poznań 12, 13 lub 14 maja spotkanie z nami stanie się nieuniknione! ekspertfitness.com jako partner strategiczny targów FIT-EXPO oraz wyłączny partner sprzętowy XI Międzynarodowej Konwencji Eu4ya opanuje wszystkie hale Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czytaj dalej...

tiguar™ jumping - bezpieczna odskocznia dla Twojego klubu

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 367 razy

Żywiołowy trening na trampolinach w rytm muzyki już od dłuższego czasu jest jednym z budzących większe zainteresowanie wśród klientów. Powodów, dla których jest przez nich tak uwielbiany, jest mnóstwo. Jednak mimo ogromu zalet, trening oparty na podskokach jak żaden inny może skończyć się źle dla ćwiczących, jeżeli pozwoli się im ćwiczyć na słabych jakościowo trampolinach, a trening przeprowadzany jest bez należytej wiedzy o przeciwwskazaniach do niego i bez wiedzy merytorycznej o anatomii człowieka. Jeżeli więc myślisz o wprowadzeniu tego rodzaju zajęć do swojego klubu, warto najpierw rozważyć kilka kwestii, by trampolinowe szaleństwo w twoim klubie stało się synonimem bezpieczeństwa, frajdy i skuteczności.

Czytaj dalej...

TRX DUO TRAINER™ - zalety kółek gimnastycznych i innowacyjność od TRX

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 595 razy

Każdy, kto miał możliwość ćwiczyć na systemie TRX musi przyznać, że ćwiczenia w podwieszeniu nie tylko rzucają nieprawdopodobne wyzwanie ciału, ale także... sprawiają niemałą przyjemność, kiedy odruchowo się na nich „zwieszamy”. Kwestią czasu było opracowanie nowego narzędzia treningowego, które bazowałoby na filozofii treningowej TRX, ale przynosiłoby nowe możliwości charakterystyczne dla treningu z kółkami gimnastycznymi. Udało się, i już za chwilę firma ekspertfitness.com wprowadzi również na polski rynek nowy, przełomowy produkt od TRX. Przed Wami DUO Trainer™!

Czytaj dalej...

Relacja z I-go szczytu trenerów TRX® Trainer Summit w Atenach

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 432 razy

W miniony weekend października trenerzy z ponad trzydziestu krajów świata stawili się w Atenach na pierwszym, międzynarodowym szczycie trenerów TRX®Trainer Summit. Na trzy dni to starożytne miasto będące kolebką europejskiej kultury stało się miejscem wymiany idei, doświadczeń, inspiracji i wiedzy od najlepszych z najlepszych. Jako, że TRX® w Polsce rośnie w siłę, na wydarzeniu tego formatu nie mogło zabraknąć i polskiej, silnej delegacji w postaci Master Trenerów Dawida Fajera i Marka Mroczka, a także zwycięzcy Boot Camp'owej loterii – Konrada Kapuścińskiego. O tym, co daje i jak wygląda takie spotkanie, a także o tym, co czyni rodzinę TRX® tak wyjątkową, rozmawiamy z Markiem i Dawidem tuż po ich powrocie do kraju.

Czytaj dalej...

Ride must go on! - podsumowanie 10-tej edycji EVOULTION RIDE

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 665 razy

Jubileusz to nic innego, jak radosny, motywujący dowód na sens powtarzalności i ciągłości jakiegoś wydarzenia. Po 10 latach organizowania największego maratonu Indoor Cycling w kraju i my szczęśliwie dobrnęliśmy (dojechaliśmy...?) do tej satysfakcjonującej, okrągłej liczby. Duma z niej to jednak dla nas tylko mała wisienka na wielkim, wielowarstwowym torcie. Składa się na niego ogrom całorocznej pracy, by zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie oraz sprostać rozmaitym oczekiwaniom naszych Uczestników, przełożony zadowoleniem z ich frekwencji i radości, ale także nauką na błędach. Wyniki ostatniej ankiety badającej satysfakcję uczestników 10 edycji Evolution Ride wzmocniły w nas jednak poczucie, że choć w ciągu tej dekady zmieniali się jadący, prezenterzy, miejsca, czas trwania maratonu i oczekiwania samych Uczestników, to mimo upływającego czasu ich apetyt na nasz tort tylko wciąż rośnie. Pokrójmy go więc teraz na kawałki, by przyjrzeć się procentowemu udziałowi składników sukcesu!

Czytaj dalej...

CASTING NA PREZENTERÓW MARKI TIGUAR!

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 1629 razy

Zostań twarzą marki tiguar!
marka tiguar i firma ekspertfitness.com ogłaszają
CASTING NA PREZENTERÓW MARKI TIGUAR

Spełnijcie swoje marzenia i zostańcie twarzami kultowej marki sprzętu fitness kochanej na świecie!

Czytaj dalej...

Spacer po zdrowie – czyli teraz Twój ruch. Dosłownie i w przenośni!

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 374 razy

O nowatorskiej idei fitnessu medycznego pisaliśmy już w styczniu. Twórczynie tego hasła – dr Anna Plucik – Mrożek oraz instruktor fitnessu Małgorzata Perl - nie przypuszczały chyba wówczas, że zaledwie 9 miesięcy później ich inicjatywę „Spacer po Zdrowie” swoim oficjalnym patronatem obejmie samo Ministerstwo Zdrowia oraz PKOL. Wsparcie takiego kalibru to niezbity dowód na to, że fitness medyczny i akcje społeczne z nim związane wypełniły znakomicie prozdrowotną niszę w naszym kraju – zwłaszcza w odniesieniu do ludzi starzejących się i cierpiących na choroby przewlekłe. Czy można jednak odkryć jeszcze cokolwiek nowego w starym jak sam świat spacerowaniu? Okazuje się, że tak.

Czytaj dalej...

EUFORYCZNE LICZBY – czyli podsumowanie 10 konwencji Eu4ya

 • Dział: News
 • Napisane przez
 • Czytany: 763 razy

Powoli opada kurz po dziesiątej edycji Eu4ya powered by tiguar, jednak nasza praca nie ustaje ani na moment. Dwa zaszczytne tytuły: sponsora strategicznego targów Fit-Expo oraz partnera sprzętowego konwencji Eu4ya zobowiązują, dlatego nie spoczywamy na laurach, lecz skrupulatnie analizujemy wyniki ankiety badającej satysfakcję uczestników. Porównujemy je z ubiegłorocznymi, wyciągamy wnioski i już teraz myślimy, jak przyszłe spotkanie uczynić jeszcze bardziej niezapomnianym w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Cieszymy się z sukcesów i nie uciekamy od tego, co jest do poprawki. Jeśli i Was interesuje, jak zostały ocenione nasze wysiłki, zapraszamy do lektury. Te liczby nie nudzą, dajemy słowo!

Czytaj dalej...

Fitness w soczewce i 5 lat marki tiguar, czyli Fit-Expo 2016

 • Dział: News
 • Napisała
 • Czytany: 941 razy

Na stronie targów Fit-Expo czytamy: „wydarzenie dosłownie dba o kondycję branży fitness.” My natomiast – ekspertfitness.com, jako partner strategiczny - dbamy od lat o to, by jego uczestnicy cieszyli się optymalnymi warunkami sprzętowymi i by informacja o Targach zataczała jak najszersze kręgi. Ten rok naszej obecności na Fit-Expo będzie szczególny, ponieważ partner sprzętowy konwencji Eu4ya - nasza marka tiguar, obchodzi w tym roku piąte urodziny. Jak można się domyślać, na tegoroczne Fit-Expo przewidujemy niespodziankę dla wszystkich naszych przyjaciół. Najpierw jednak przyjrzyjmy się, dlaczego obecność w Poznaniu w dniach 20-22 maja jest obowiązkowa dla każdego człowieka interesującego się fitness'em.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS