7 powodów, dla których nie warto chodzić do klubu fitness od Nowego Roku

„Od tego roku bezwzględnie wezmę się za siebie... może przejdę się w końcu do tego fitness klubu za rogiem... pójdę rano, przed pracą, żeby nikt nie widział, jak się wydurniam i pocę. Jeszcze tylko te dwa pierożki i ryba po grecku. No dobra, i kawałek makowca, w końcu makowiec niczemu nie winien. Ale od pierwszego stycznia idę. Idę. Idę!”

 

 

STOP!!! Zanim podejmiesz tę niepotrzebną i naiwną decyzję i postanowisz wraz z nowym rokiem zaprzyjaźnić się z klubem fitness, pozwól nam choć spróbować odwieść Cię od tego pomysłu i poznaj 7 powodów, dla których pod żadnym pozorem nie powinnaś / nie powinieneś marnować cennego czasu na chodzenie do tego przereklamowanego przybytku.

Czytaj dalej...

Bądź kreatorem w swoim mieście, czyli nowe zajęcia fitness, którymi możesz narobić szumu

Żaden racjonalnie myślący manager klubu fitness nie porwie się na inwestycje w zajęcia, o których wcześniej nie słyszał. Chyba, że... jest wizjonerem i wie, że odwaga połączona z rozeznaniem w branży może zaowocować pionierskim strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak nie ma się przysłowiowego nosa do nowych trendów, warto zaufać tym, którzy je śledzą i z wielkim powodzeniem wyznaczają od ponad 15 lat. Które zajęcia zatem i dlaczego typujemy jako te z największym potencjałem na nadchodzący czas?

Czytaj dalej...

Facebookowy trenerze, co za stoi za Twoim fanpage’m? – czyli kilka porad dla tych, którzy trenują w… social media.

„No dobra. Koszulka zadarta, brzuszek wciągnięty, uwaga, trzaskam selfie! Teraz tylko Instagram, fejs i niech wszyscy widzą ich boskiego trenejro! Acha, jeszcze małe lokowanko produktu od sponsora (co ja mam właściwie zrobić z tą piłką…?) i obowiązkowe, motywacyjne hasło… ”. Złośliwość? W żadnym razie. Codzienność social media, czasem budząca podziw, czasem jednak ciche politowanie. Jak sobie nie zaszkodzić i nie przekroczyć granicy autopromocji w mediach społecznościowych, będąc trenerem? Mamy dla Ciebie kilka przemyśleń, które mogą okazać się pomocne.

Czytaj dalej...

Bezkonkurencyjne combo, czyli nowy Myride®VX tablet i IC7 w duecie

Połączenie roweru IC7 z najnowszą konsolą Myride®VX to synergia, która gwarantuje żywe zainteresowanie klientów Twojego klubu, wciąga i hipnotyzuje. Synteza tych dwóch sprzętów jest tym, co najznakomitsze w myśli technicznej Indoor Cycling. To zapewnienie doznań z treningu, których nie oferował nikt przedtem, dlatego połączenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem właścicieli klubów i jeszcze większą sympatią użytkowników. Dlaczego?

Czytaj dalej...

Evolution Ride 2015 - tak było!

Ewolucja - forma rozwoju, proces stopniowych zmian czegoś, prowadzący do powstania nowych rzeczy, zjawisk (za sjp.)

Pedałując zawzięcie podczas maratonu Evolution Ride, chyba mało kto zdaje sobie sprawę, że z każdym obrotem kręci też trybikami ważnej ewolucji zachodzącej każdego dnia, miesiąca i roku.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS