effi program

Najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie w Polsce, przeznaczone dla wszystkich pracowników klubu fitness, menedżerów i właścicieli zarządzających klubem. Polecane także osobom, które planują założenie własnej działalności lub chciałyby zostać menedżerem obiektu fitness & wellness.

Autorski program rozwoju dla menedżerów i pracowników klubu fitness, stworzony i prowadzony przez Sebastiana Goszcza, eksperta branży fitness z 19-letnim praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu klubami i prowadzeniu programów poprawiających ich efektywność działania.

Bardzo obszerny program szkoleniowy, gwarantujący znaczne podniesienie efektywności zarządzanych klubów.

Szkolenie składa się 8 modułów, każdy z nich stanowi odrębną całość, można wybierać pojedyncze moduły, jako kompletne szkolenie z danego zakresu.

Można także kupić całe szkolenie dla klubu, i na poszczególne moduły wysyłać wybrane osoby, odpowiedzialne w klubie za efektywność danych stref lub procesów biznesowych.

Program  dostarcza praktycznej wiedzy, pozwala poznać zasady i skuteczne rozwiązania, oraz rozwijać kompetencje w kluczowych dla klubu fitness obszarach: sprzedaż produktów i usług, zarządzanie sprzedażą, obsługa  i budowanie lojalności klienta, skuteczny marketing, budowanie silnej marki na lokalnym rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów,  zatrudnianie, wynagradzanie i motywowanie pracowników, zarządzanie operacyjne i controling, zarządzanie ludźmi i zespołem.

Otrzymasz pełne know – how wiodących na rynku klubów, poznasz strategie biznesowe, tajniki sprzedaży, marketingu, controllingu, efektywnego zarządzania zespołem oraz techniki skutecznego przywództwa.

W trakcie zajęć uczestnicy pracują metodą warsztatową nad problemami, jakie muszą pokonywać w swojej codziennej pracy. Wykorzystują do tego najnowsze narzędzia. Wychodzą z zajęć z gotowymi rozwiązaniami, które zastosowane w klubie, przynoszą konkretne wyniki biznesowe. Zbobyta wiedza może być natychmiast zastosowana w praktyce, nauka następuje przez praktyczne rozwiązywanie konkretnych problemów klubów uczestników, dając możliwość uzyskania bezpośrednich, konkretnych  porad od prowadzącego.