fbpx

Mistrzowski trening
z Krzysztofem Bajerą

...i wolnymi ciężarami tiguar. Poznaj 5 najbardziej niedocenionych ćwiczeń w treningu siłowym

Image is not available
trenuj profesjonalnie
gdziekolwiek jesteś

Poznaj modułową drabinkę szybkościową tiguar magnetic speed ladder

Image is not available
trenujesz w domu?

Sprawdź zestawy, jakie przygotowaliśmy dla Twojej wygody w naszym sklepie

Image is not available
SMART.
BRAVE.
INDEPENDENT.

O marce TIGUAR wiemy wszystko.
Skąd pochodzi, gdzie jest i dokąd zmierza.
To my ją stworzyliśmy

Image is not available
MAKE YOUR BODY
YOUR MACHINE

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem TRX w kraju.
Jako jedyni prowadzimy oficjalną certyfikację instruktorów oraz afiliację klubów.

Image is not available
Międzynarodowa Konwencja Fitness

W 2021 roku zorganizujemy XIV edycję największej Konwencji dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness w Europie Środkowej.
EU4YA by tiguar 2021, 14-16 maja EXPO-Łódź.

Image is not available
Learn.
Do.
Teach.
Repeat.
Poruszamy do działania

W szkole GOOD MOOV. edukujemy nowe pokolenie instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy swój sukces budują na nieustającym procesie, jakim jest nauka.

Image is not available
BE MOre
HUMAN

Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż profesjonalnej linii sprzętu Reebok do klubów fitness i boxów crossfitowych.

Image is not available
Slider
3 obszary działań: sprzęt, szkolenia, eventy
światowi giganci
w portfolio: TRX, Bosu, Reebok
marka własna,
w 40% produkowana w Polsce
szkolenia
z międzynarodową certyfikacją
najważniejsze wydarzenie edukacyjne
dla instruktorów fitness i TP
twórca pierwszego kalendarza dla branży fitness
Slider
make your fitness club work out

W zgodzie z naszą filozofią chcemy, aby Twój klub funkcjonował jak najlepiej. Aby tak było, dostarczamy sprzęt i uczymy, jak z niego korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z treningów. Działając w trzech obszarach – sprzętu fitness, szkoleń i eventów – oraz gromadząc pod szyldem ekspertfitness.com tylko najlepsze marki i ekspertów z całego świata, na których wiedzy się opieramy, jesteśmy jedyną firmą na rynku o tak komplementarnym podejściu. Nasze szerokie spektrum działania sprawia, że znamy i jesteśmy blisko zarówno potrzeb klientów indywidualnych, poprzez prywatne kluby fitness, po największe sieci. A każdy Wasz sukces – czy to Twój, gdy zwiększasz obciążenie na sztandze, czy rynkowego gracza, gdy otwiera kolejny klub – napędza nas do działania.

0
kraje, do których dotarła marka tiguar
0
wyszkolonych instruktorów
i trenerów w GOOD MOOV.
0
wyposażonych klubów
0
klientów detalicznych
0
klientów biznesowych
0
produktów sprzedanych
w 2020 r.
Slider
Slider
Slider

ekspertfitness.com

tiguar

trx polska

team icg

good moov.

eu4ya by tiguar

Slider

tiguar

tiguar

Master Instruktor tiguar™ jumping

ola kunicka Aleksandra Kunicka

Studentka fizjoterapii, trener personalny i instruktorka fitness, związana z Pabianickim klubem Baeuty Center oraz z Łódzkim Studiem Treningu Personalnego MG.

Od dziecka jej zamiłowaniem jest ruch, trenowała szermierkę. Instruktor i trener z powołania. Uprawnienia instruktora zdobyła w 2013 roku, od tej pory fitness jest stale obecny w jej życiu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach fitness. Prawdziwa bomba, która eksploduje na zajęciach i zaraża swoim podejściem jak i uśmiechem każdego uczestnika! Specjalizuje się w takich zajęciach jak: tabata, trening interwałowy, shape, ale najbliższe jej sercu są trampoliny, jest to jej największą pasją, którą chce przekazać innym.

tiguar jumping

tiguar™ jumping to wyjątkowe szkolenie na rynku przygotowujące zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę jako instruktorzy jak i tych obytych już z fitnessową salą „zawodowców” do prowadzenia nowej formy jaką są zajęcia na trampolinach.

Po tym szkoleniu wyjdziesz z potrzebną porządną dawką wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii, która potrzebna jest do pracy z ludźmi, jak i dowiesz się, jak merytorycznie prowadzić zajęcia tiguar™ jumping. Nasze szkolenie to odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię do tej pory pytania dotyczące bezpieczeństwa pracy na tym sprzęcie. Dajemy instruktorom gotowe narzędzia do pracy z ludźmi, budowania grup, profesjonalnego podejścia, ściągnięcia tłumów na zajęcia i bezpiecznych rozwiązań.

TEMATYKA SZKOLENIA

  • bezpieczeństwo pracy na trampolinach
  • trampolina a mięśnie dna miednicy
  • podstawy anatomii
  • podstawy fizjologii wysiłku fizycznego
  • muzyka i jej rola
  • budowa lekcji, metodyka nauczania
  • kroki podstawowe tiguar™ jumping
  • ćwiczenia wzmacniające z wykorzystaniem trampolin
  • rola instruktora
  • budowanie grupy

united2

United Forces to połączone siły tiguara oraz szkoły Open Mind, czyli synergia najlepszego sprzętu w rękach najlepszych instruktorów.

Owocem tej sportowej koalicji jest między innymi United Forces Tour – czyli seria pięciu lekcji, które uczą, jak kształtować i rozwijać siłę, wytrzymałość, koordynację, równowagę, gibkość i rozluźnienie, oraz jak wzbogacić trening o te elementy. Poza tym tworzymy wspólnie najszersze na rynku portfolio szkoleń specjalistycznych z wykorzystaniem akcesoriów do ćwiczeń marki tiguar. Więcej na temat szkoły Open Mind oraz oferowanych szkoleń znajdziesz na stronie www.fitness-om.pl 

Jednym z naszych wspólnych działań była sesja zdjęciowa do najnowszego katalogu tiguar. 

Modelami byli Master Trenerzy szkoły Open Mind. Podczas dwóch dni wspólnej pracy w łódzkim hotelu Andels stworzyliśmy także krótki tekst obrazujący, czym jest dla nas UF. 

"United Forces — razem dla lepszego świata! Brzmi jak komunistyczny slogan? Może, ale w sumie to całkiem realne i konkretne podejście do tematu. Jak chcemy to robić? Chcemy, żeby więcej ludzi uprawiało fitness, odklejało się od telewizorów i uświadamiało sobie, że mają różne mięśnie, które warto czasem świadomie i celowo wprawić w ruch. Aby tak się działo, potrzeba ludzi, którzy będą nieśli kaganek oświaty w rękach, czyli Was instruktorzy fitness! Przed Wami stoi wiekopomne zadanie i odpowiedzialność  — czy zastanawialiście się kiedyś nad tym? My zaś chcemy Wam te kaganki odpalić albo przynajmniej dolać do nich trochę oliwy, abyście mieli wszystko, co potrzeba idąc w świat. Zatem dajemy Wam fajny sprzęt i wiedzę jak z niego korzystać mądrze i bezpiecznie, a do tego tak, żeby ludzie mieli banany na twarzach, gdy wychodzą z Waszych zajęć. No to dosyć gadania. Bierzmy się do roboty!"

 united