fbpx

Mistrzowski trening
z Krzysztofem Bajerą

...i wolnymi ciężarami tiguar. Poznaj 5 najbardziej niedocenionych ćwiczeń w treningu siłowym

Image is not available
trenuj profesjonalnie
gdziekolwiek jesteś

Poznaj modułową drabinkę szybkościową tiguar magnetic speed ladder

Image is not available
trenujesz w domu?

Sprawdź zestawy, jakie przygotowaliśmy dla Twojej wygody w naszym sklepie

Image is not available
SMART.
BRAVE.
INDEPENDENT.

O marce TIGUAR wiemy wszystko.
Skąd pochodzi, gdzie jest i dokąd zmierza.
To my ją stworzyliśmy

Image is not available
MAKE YOUR BODY
YOUR MACHINE

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem TRX w kraju.
Jako jedyni prowadzimy oficjalną certyfikację instruktorów oraz afiliację klubów.

Image is not available
Międzynarodowa Konwencja Fitness

W 2021 roku zorganizujemy XIV edycję największej Konwencji dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness w Europie Środkowej.
EU4YA by tiguar 2021, 14-16 maja EXPO-Łódź.

Image is not available
Learn.
Do.
Teach.
Repeat.
Poruszamy do działania

W szkole GOOD MOOV. edukujemy nowe pokolenie instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy swój sukces budują na nieustającym procesie, jakim jest nauka.

Image is not available
BE MOre
HUMAN

Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż profesjonalnej linii sprzętu Reebok do klubów fitness i boxów crossfitowych.

Image is not available
Slider
3 obszary działań: sprzęt, szkolenia, eventy
światowi giganci
w portfolio: TRX, Bosu, Reebok
marka własna,
w 40% produkowana w Polsce
szkolenia
z międzynarodową certyfikacją
najważniejsze wydarzenie edukacyjne
dla instruktorów fitness i TP
twórca pierwszego kalendarza dla branży fitness
Slider
make your fitness club work out

W zgodzie z naszą filozofią chcemy, aby Twój klub funkcjonował jak najlepiej. Aby tak było, dostarczamy sprzęt i uczymy, jak z niego korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z treningów. Działając w trzech obszarach – sprzętu fitness, szkoleń i eventów – oraz gromadząc pod szyldem ekspertfitness.com tylko najlepsze marki i ekspertów z całego świata, na których wiedzy się opieramy, jesteśmy jedyną firmą na rynku o tak komplementarnym podejściu. Nasze szerokie spektrum działania sprawia, że znamy i jesteśmy blisko zarówno potrzeb klientów indywidualnych, poprzez prywatne kluby fitness, po największe sieci. A każdy Wasz sukces – czy to Twój, gdy zwiększasz obciążenie na sztandze, czy rynkowego gracza, gdy otwiera kolejny klub – napędza nas do działania.

0
kraje, do których dotarła marka tiguar
0
wyszkolonych instruktorów
i trenerów w GOOD MOOV.
0
wyposażonych klubów
0
klientów detalicznych
0
klientów biznesowych
0
produktów sprzedanych
w 2020 r.
Slider
Slider
Slider

ekspertfitness.com

tiguar

trx polska

team icg

good moov.

eu4ya by tiguar

Slider

ICG

ICG

icg marka

Wychodząc z założenia, że można jeździć na rowerze stacjonarnym z równą pasją, determinacją i przyjemnością, jak w terenie, Indoorcycling Group (ICG) urósł do rangi największego na świecie specjalistycznego projektanta, producenta i dostawcy rowerów stacjonarnych. Od 2003 roku ekspertfitness.com jest jedynym dystrybutorem ICG w Polsce. Od tamtej pory wyposażyliśmy kluby fitness już w tysiące rowerów z oferty ICG.

Sam Team ICG jest tworzony przez naszą społeczność oraz Master Trenerów, czyli najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie IC, znanych ze swojego doświadczenia trenerskiego, pasji oraz najwyższych umiejętności w dziedzinie nauczania i prezentacji. Firma ICG posiada biura w Ameryce Północnej, Europie i Wielkiej Brytanii. Team ICG to jeden z najszybciej rozwijających się zespołów zajmujących się ideą indoor cycling na świecie, a ekspertfitness.com, jako wieloletni partner i dystrybutor rowerów z ICG, gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nich marek, przekładającą się na sukces każdego klubu.

Historia

Zanim jednak produkty i usługi ICG zaczęły być uznawane i sprzedawane na całym świecie, w odległym 1994 roku założyciel i dyrektor wykonawczy firmy ICG, Bernd Puerschel, zainspirował się — będącą cudem ówczesnej inżynierii — motorówką wypływającą z doków w Fort Lauderdale.

ice5

Po kilkumiesięcznej obserwacji rozwijającej się idei indoor cycling w Ameryce, Bernd powrócił do Niemiec, przeszczepiając na tamtejszy grunt zdobytą wiedzę i stając się jedynym niemieckim wytwórcą produkującym wyłącznie rowery stacjonarne. Jego pierwszy rower charakteryzowało wyrafinowanie techniczne wykraczające poza oczekiwania rynku oraz osiągi, które wywindowały go do rangi największego dostawcy w Europie i globalnego innowatora.

Motorówka, od której wszystko się zaczęło, nosiła nazwę Tomahawk, tak samo jak dziś rowery stacjonarne ICG.

Co poza rowerami?

icg2Oprócz rowerów Tomahawk, ICG oferuje także konsole Myride, będące technologiczną zdobyczą pozwalającą na trening z wirtualnym instruktorem na dużym ekranie bądź na urozmaicenie zajęć prowadzonych przez instruktora poprzez wyświetlanie filmów z tras na całym świecie. Ta innowacyjna forma treningu cieszy się niezwykłym powodzeniem i sprawdza się szczególnie dobrze w treningu grupowym, a także ma wpływ na poprawę rezultatów treningowych.

To jednak nie wszystko.

Szkolenia

Indorcycling Group oferuje także profesjonalne szkolenia Team ICG, aby wyposażyć naszych klientów w wiedzę niezbędną do stworzenia interesujących planów treningowych i optymalnego wykorzystania rowerów indoorowych. Nasze szkolenia ICG są prowadzone przez najlepszych na świecie Master Instruktorów. To najbardziej cenieni w swojej dziedzinie specjaliści, których droga do tytułu wiodła przez lata szkoleń i kształcenia. Master Instruktorzy są profesjonalistami o międzynarodowym doświadczeniu, którzy łącznie przeszkolili już ponad 1000 instruktorów na różnym poziomie.

Więcej o naszych szkoleniach ICG przeczytasz tutaj.