fbpx

Mistrzowski trening
z Krzysztofem Bajerą

...i wolnymi ciężarami tiguar. Poznaj 5 najbardziej niedocenionych ćwiczeń w treningu siłowym

Image is not available
trenuj profesjonalnie
gdziekolwiek jesteś

Poznaj modułową drabinkę szybkościową tiguar magnetic speed ladder

Image is not available
trenujesz w domu?

Sprawdź zestawy, jakie przygotowaliśmy dla Twojej wygody w naszym sklepie

Image is not available
SMART.
BRAVE.
INDEPENDENT.

O marce TIGUAR wiemy wszystko.
Skąd pochodzi, gdzie jest i dokąd zmierza.
To my ją stworzyliśmy

Image is not available
MAKE YOUR BODY
YOUR MACHINE

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem TRX w kraju.
Jako jedyni prowadzimy oficjalną certyfikację instruktorów oraz afiliację klubów.

Image is not available
Międzynarodowa Konwencja Fitness

W 2021 roku zorganizujemy XIV edycję największej Konwencji dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness w Europie Środkowej.
EU4YA by tiguar 2021, 14-16 maja EXPO-Łódź.

Image is not available
Learn.
Do.
Teach.
Repeat.
Poruszamy do działania

W szkole GOOD MOOV. edukujemy nowe pokolenie instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy swój sukces budują na nieustającym procesie, jakim jest nauka.

Image is not available
BE MOre
HUMAN

Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż profesjonalnej linii sprzętu Reebok do klubów fitness i boxów crossfitowych.

Image is not available
Slider
3 obszary działań: sprzęt, szkolenia, eventy
światowi giganci
w portfolio: TRX, Bosu, Reebok
marka własna,
w 40% produkowana w Polsce
szkolenia
z międzynarodową certyfikacją
najważniejsze wydarzenie edukacyjne
dla instruktorów fitness i TP
twórca pierwszego kalendarza dla branży fitness
Slider
make your fitness club work out

W zgodzie z naszą filozofią chcemy, aby Twój klub funkcjonował jak najlepiej. Aby tak było, dostarczamy sprzęt i uczymy, jak z niego korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z treningów. Działając w trzech obszarach – sprzętu fitness, szkoleń i eventów – oraz gromadząc pod szyldem ekspertfitness.com tylko najlepsze marki i ekspertów z całego świata, na których wiedzy się opieramy, jesteśmy jedyną firmą na rynku o tak komplementarnym podejściu. Nasze szerokie spektrum działania sprawia, że znamy i jesteśmy blisko zarówno potrzeb klientów indywidualnych, poprzez prywatne kluby fitness, po największe sieci. A każdy Wasz sukces – czy to Twój, gdy zwiększasz obciążenie na sztandze, czy rynkowego gracza, gdy otwiera kolejny klub – napędza nas do działania.

0
kraje, do których dotarła marka tiguar
0
wyszkolonych instruktorów
i trenerów w GOOD MOOV.
0
wyposażonych klubów
0
klientów detalicznych
0
klientów biznesowych
0
produktów sprzedanych
w 2020 r.
Slider
Slider
Slider

ekspertfitness.com

tiguar

trx polska

team icg

good moov.

eu4ya by tiguar

Slider

Reebok

Reebok

reebok marka

Już od ponad ćwierćwiecza marka Reebok wprowadza do świata fitness innowacyjne koncepcje treningowe, niezawodny sprzęt i przeznaczoną do treningu odzież oraz obuwie, niezmiennie pozostając w światowej czołówce. W lipcu 2014 roku firma ekspertfitness.com została wyłącznym dystrybutorem sprzętu Reebok Studio Line w Polsce i odtąd zaopatruje kluby fitness w kolejną markę będącą gwarantem satysfakcji klientów.

Historia

Marka Reebok ma swoje korzenie w rodzinnej firmie założonej przez biegacza Josepha Williama Fostera oraz jego ojca Josepha B. Fostera pod nazwą J.W. Foster and Sons Limited. Już w 1924 roku, podczas letniej Olimpiady, wyprodukowane przez nich buty były noszone przez biegaczy Harolda Abrahamsa i Erica Liddella.

Jedną z pierwszych sprzętowych propozycji tej marki był STEP Reebok, który w ciągu kilku lat podbił kluby fitness na całym świecie. Do dziś zajęcia stepu i sztandarowy produkt tej marki są niezastąpionymi akcesoriami w każdej sali fitness. Z szerokiej grupy nowatorskich przyborów, które na stałe zagościły w klubach fitness w ostatniej dekadzie, warto wymienić choćby deck, core board czy easytone. Jednak od czasów wprowadzenia na rynek stepu, chyba żadna inna koncepcja treningowa nie podbiła rynku fitness w takim stopniu, jak CrossFit, który jak huragan wdarł się do naszej branży i zmienił ją raz na zawsze.

reebok kolka

Reebok wspiera i promuje CrossFit na całym świecie, a w ofercie nowej linii produktów Reebok dostępnych jest coraz więcej akcesoriów do treningu funkcjonalnego.

Do najpopularniejszych należą: piłki lekarskie z uchwytami i bez, piłki lekarskie soft oraz slam ball, kilka rodzajów skakanek, w tym do treningu szybkościowego, kółka gimnastyczne do treningu w podwieszeniu oraz wiele rodzajów najwyższej jakości tubingów, kettli, lin treningowych, taśm oporowych czy rollerów.

Odświeżony wizerunek

reebok pilka

Dla estetów istotną kwestią może być niedawne odświeżenie całej identyfikacji wizualnej marki. Reebok jako marka premium w kategorii akcesoriów fitness wyznacza trendy również w dziedzinie stylistyki.

Przeprowadzone badania pokazały, że duża liczba właścicieli i menedżerów klubów chce, aby ich sale wyglądały bardziej elitarnie i profesjonalnie. Po okresie krzykliwych kolorów wprowadzono więc bardziej eleganckie i stonowane barwy. Wszystkie produkty zostały poddane liftingowi lub stworzone kompletnie od początku. Odcienie szarości połączone z delikatnymi wstawkami kolorystycznymi, które określają linie tematyczne, pasują do niemal każdego wystroju sali i podnoszą jej prestiż.

Warto też dodać, że Reebok Studio Line posiada obecnie na nowo zaprojektowaną, kompletną gamę eleganckich i funkcjonalnych stojaków do przechowywania sprzętu, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyposażanie klubów i sal fitness w sprzęt marki Reebok od lat daje pewność zadowolenia użytkowników, a — co za tym idzie — odnotowania również znacznego sukcesu frekwencyjnego klubu.