fbpx

Mistrzowski trening
z Krzysztofem Bajerą

...i wolnymi ciężarami tiguar. Poznaj 5 najbardziej niedocenionych ćwiczeń w treningu siłowym

Image is not available
trenuj profesjonalnie
gdziekolwiek jesteś

Poznaj modułową drabinkę szybkościową tiguar magnetic speed ladder

Image is not available
trenujesz w domu?

Sprawdź zestawy, jakie przygotowaliśmy dla Twojej wygody w naszym sklepie

Image is not available
SMART.
BRAVE.
INDEPENDENT.

O marce TIGUAR wiemy wszystko.
Skąd pochodzi, gdzie jest i dokąd zmierza.
To my ją stworzyliśmy

Image is not available
MAKE YOUR BODY
YOUR MACHINE

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem TRX w kraju.
Jako jedyni prowadzimy oficjalną certyfikację instruktorów oraz afiliację klubów.

Image is not available
Międzynarodowa Konwencja Fitness

W 2021 roku zorganizujemy XIV edycję największej Konwencji dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness w Europie Środkowej.
EU4YA by tiguar 2021, 14-16 maja EXPO-Łódź.

Image is not available
Learn.
Do.
Teach.
Repeat.
Poruszamy do działania

W szkole GOOD MOOV. edukujemy nowe pokolenie instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy swój sukces budują na nieustającym procesie, jakim jest nauka.

Image is not available
BE MOre
HUMAN

Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż profesjonalnej linii sprzętu Reebok do klubów fitness i boxów crossfitowych.

Image is not available
Slider
3 obszary działań: sprzęt, szkolenia, eventy
światowi giganci
w portfolio: TRX, Bosu, Reebok
marka własna,
w 40% produkowana w Polsce
szkolenia
z międzynarodową certyfikacją
najważniejsze wydarzenie edukacyjne
dla instruktorów fitness i TP
twórca pierwszego kalendarza dla branży fitness
Slider
make your fitness club work out

W zgodzie z naszą filozofią chcemy, aby Twój klub funkcjonował jak najlepiej. Aby tak było, dostarczamy sprzęt i uczymy, jak z niego korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z treningów. Działając w trzech obszarach – sprzętu fitness, szkoleń i eventów – oraz gromadząc pod szyldem ekspertfitness.com tylko najlepsze marki i ekspertów z całego świata, na których wiedzy się opieramy, jesteśmy jedyną firmą na rynku o tak komplementarnym podejściu. Nasze szerokie spektrum działania sprawia, że znamy i jesteśmy blisko zarówno potrzeb klientów indywidualnych, poprzez prywatne kluby fitness, po największe sieci. A każdy Wasz sukces – czy to Twój, gdy zwiększasz obciążenie na sztandze, czy rynkowego gracza, gdy otwiera kolejny klub – napędza nas do działania.

0
kraje, do których dotarła marka tiguar
0
wyszkolonych instruktorów
i trenerów w GOOD MOOV.
0
wyposażonych klubów
0
klientów detalicznych
0
klientów biznesowych
0
produktów sprzedanych
w 2020 r.
Slider
Slider
Slider

ekspertfitness.com

tiguar

trx polska

team icg

good moov.

eu4ya by tiguar

Slider

BOSU

BOSU

bosu marka

BOSU (akronim od „Both Sides Up”) to uniwersalne akcesorium służące jednocześnie do ćwiczenia równowagi, szybkiego rozwoju czucia głębokiego  (tzw. propriocepcji), wzmocnienia neutralnego ustawienia kręgosłupa, stabilizacji tułowia, poprawy ogólnej koordynacji ruchowej, umiejętności motorycznych oraz kształtowania sylwetki.

To wielozadaniowe urządzenie symuluje ruchy pojawiające się w różnych dyscyplinach sportu, co czyni je niezwykle wszechstronnym przyrządem dającym niemal nieograniczone możliwości.

Historia

David Weck, twórca BOSU, już jako nastolatek przeczesywał mikrofilmy w lokalnych bibliotekach w poszukiwaniu innowacyjnych i inspirujących form treningu oraz nowinek ze świata sportu.

Zafascynowany zjawiskami oburęczności, równowagi i współpracy obu półkul mózgowych, poświęcił lata na pogłębianie swojej wiedzy, nawiązywanie kontaktów i własną aktywność fizyczną. Rezultatem tego głodu wiedzy i chęci stworzenia własnego sprzętu fitness stało się zaprojektowanie i powołanie do życia BOSU.

Innowacyjność

bosu produkt

BOSU to dwustronny przyrząd będący rodzajem połączenia stepu i piłki. Dzięki temu można ćwiczyć zarówno przy użyciu kilku urządzeń, jak i we wszystkich pozycjach i ułożeniach ciała.

BOSU sprawdza się znakomicie przy ćwiczeniach statycznych, dynamicznych i poprawiających balans ciała; może być z powodzeniem używany w treningach rekreacyjnym, kondycyjnym, rozciągającym, równoważnym czy obwodowym. Nadaje się też doskonale do rehabilitacji.

Obie strony BOSU — zarówno niebieska (miękka, elastyczna i wypukła), jak i czarna (płaska, stabilna i twarda) są przeznaczone do treningu. Niebieska strona to pneumatyczny i dynamiczny balon, który ugina się  przy każdym ruchu ćwiczącego i nadaje się znakomicie do ćwiczeń równoważnych, a także ćwiczeń brzucha, mięśni rąk, nóg i rozciągania. Jeśli obrócimy piłkę miękką częścią do spodu (w tym celu wbudowano dwie, ukryte rączki), możemy uzyskać przyrząd do wykonywania utrudnionych pompek, squatów czy balansów. Treningi grupowe z zastosowaniem BOSU spisują się tez znakomicie w aspekcie psychologicznym: wspaniale integrują uczestników i angażują ich niezależnie od przedziału wiekowego i stopnia wytrenowania.

Rodzina Bosu

bosu pakiet

ekspertfitness.com, jako oficjalny dystrybutor BOSU, wyposaża sale fitness nie tylko w BOSU PRO i BOSU dla trenerów personalnych, lecz również w stacje BOSU, tubingi, stojaki, BOSU powerstax oraz BOSU balance ball. Wszystkie te urządzenia cieszą się olbrzymią popularnością zarówno wśród bywalców klubów fitness i miłośników treningu grupowego, jak i przez zwolenników treningu personalnego czy ćwiczeń w domowym zaciszu.

Akcesoria BOSU są tak popularne głównie z uwagi na element różnorodności i kreatywności, który wprowadzają do treningu, oraz na mnogość zastosowań łączących w sobie budowanie siły mięśniowej i doskonalenie specyficznych umiejętności sportowych.

Trening z zastosowaniem BOSU to nieograniczone pole do popisu dla wyobraźni i niesamowite wyzwanie dla równowagi; to wachlarz ćwiczeń na balans, wytrzymałość, wzmocnienie mięśni, gibkość i napięcie mięśni środka oraz, przede wszystkim,  gwarancja radości dla ćwiczących.