fbpx

Mistrzowski trening
z Krzysztofem Bajerą

...i wolnymi ciężarami tiguar. Poznaj 5 najbardziej niedocenionych ćwiczeń w treningu siłowym

Image is not available
trenuj profesjonalnie
gdziekolwiek jesteś

Poznaj modułową drabinkę szybkościową tiguar magnetic speed ladder

Image is not available
trenujesz w domu?

Sprawdź zestawy, jakie przygotowaliśmy dla Twojej wygody w naszym sklepie

Image is not available
SMART.
BRAVE.
INDEPENDENT.

O marce TIGUAR wiemy wszystko.
Skąd pochodzi, gdzie jest i dokąd zmierza.
To my ją stworzyliśmy

Image is not available
MAKE YOUR BODY
YOUR MACHINE

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem TRX w kraju.
Jako jedyni prowadzimy oficjalną certyfikację instruktorów oraz afiliację klubów.

Image is not available
Międzynarodowa Konwencja Fitness

W 2021 roku zorganizujemy XIV edycję największej Konwencji dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Fitness w Europie Środkowej.
EU4YA by tiguar 2021, 14-16 maja EXPO-Łódź.

Image is not available
Learn.
Do.
Teach.
Repeat.
Poruszamy do działania

W szkole GOOD MOOV. edukujemy nowe pokolenie instruktorów fitness i trenerów personalnych, którzy swój sukces budują na nieustającym procesie, jakim jest nauka.

Image is not available
BE MOre
HUMAN

Jako jedyni w Polsce prowadzimy sprzedaż profesjonalnej linii sprzętu Reebok do klubów fitness i boxów crossfitowych.

Image is not available
Slider
3 obszary działań: sprzęt, szkolenia, eventy
światowi giganci
w portfolio: TRX, Bosu, Reebok
marka własna,
w 40% produkowana w Polsce
szkolenia
z międzynarodową certyfikacją
najważniejsze wydarzenie edukacyjne
dla instruktorów fitness i TP
twórca pierwszego kalendarza dla branży fitness
Slider
make your fitness club work out

W zgodzie z naszą filozofią chcemy, aby Twój klub funkcjonował jak najlepiej. Aby tak było, dostarczamy sprzęt i uczymy, jak z niego korzystać, aby zmaksymalizować korzyści płynące z treningów. Działając w trzech obszarach – sprzętu fitness, szkoleń i eventów – oraz gromadząc pod szyldem ekspertfitness.com tylko najlepsze marki i ekspertów z całego świata, na których wiedzy się opieramy, jesteśmy jedyną firmą na rynku o tak komplementarnym podejściu. Nasze szerokie spektrum działania sprawia, że znamy i jesteśmy blisko zarówno potrzeb klientów indywidualnych, poprzez prywatne kluby fitness, po największe sieci. A każdy Wasz sukces – czy to Twój, gdy zwiększasz obciążenie na sztandze, czy rynkowego gracza, gdy otwiera kolejny klub – napędza nas do działania.

0
kraje, do których dotarła marka tiguar
0
wyszkolonych instruktorów
i trenerów w GOOD MOOV.
0
wyposażonych klubów
0
klientów detalicznych
0
klientów biznesowych
0
produktów sprzedanych
w 2020 r.
Slider
Slider
Slider

ekspertfitness.com

tiguar

trx polska

team icg

good moov.

eu4ya by tiguar

Slider

GT

GT

GT - WORKSHOP

GT STRENGHT WORKSHOP - Charakteryzuje się serią ćwiczeń kompleksowych, w których praca nieraz kilkunastu mięśni powiązana jest w łańcuch ruchowy, proporcjonalnie i harmonijnie obciążony, w sposób naturalny rozwijający nasze mięśnie. 

GT POWER WORKSHOP - To jednostka treningowa, zawierająca m.in kompilacje ćwiczeń koordynacyjnych oraz plyometrycznych odzwierciedlających wzorzec ruchowy i szybkość reakcj. Większość ćwiczeń opiera się na dynamicznym przejściu z absorpcji siły do jej użycia. Dzięki tego typu wzorcom mięśnie są w stenie generować ogromne ilości tak niezbędnej nam w życiu codziennym mocy. 

GT CORE WORKSHOP - To koncentracja na środku ciężkości naszego ciała, który jest źródłem wszystkich ruchów, niezależnie od tego czy mówimy o ruchu tułowia, czy kończyn. Trening Core jest ukierunkowany na mięśnie głębokie. Ćwiczenie bez stabilnych mięśni glębokich to jak budowa domu bez fundamentów. Prędzej czy później pojawią się problemy i wszystko podupadnie. Ta jednostka treningowa stanowi swego rodzaju bufor bezpieczeństwa przed kontuzjami oraz pozwala zmaksymalizować swoje możliwości i w pełni wykorzystać potencjał naszego organizmu. 

GT COMPACT WORKSHOP - " Jeśłi nie jest łatwo, to znaczy, że warto" - GT Compact to jedna z bardziej wymagających jednostek treningowych, która charakteryzuje się największą różnorodnością spośród wszystkich modułów treningowych GT. 
Podczas jednostek treningowych Compact łączymy w odpowiednie cykle ćwiczenia koordynacyjne, siłowe, siłowo - wytzymałościowe, eksplozywne, stabilizacyjne oraz zwiększające zakresy ruchów we wszystkich trzech płaszczyznach. 

GT WOD WORKSHOP - w całości skoncentrowany na realizacji poszczególnych zadań wybranych przez trenera na podstawie realizowanego w danym okresie mikrocyklu.
Wersja WOD charakteryzuje się przekraczaniem własnej granicy komfortu, pracą "z samym sobą" pod czujnym okiem trenera. WOD pozwala precyzyjnie monitorować swoje postępy na podstawie konktetnych wyników realizowanych zadań, które podczas każdego treningu są zapisywane, a następnie porównywane do wcześniejszych. 
GT WOD w największym stopniu przygotowuje do serii zawodów z cyklu GT. 

GT MOBILITY WORKSHOP - to system stworzony w celu rozwiązywania problemów bólowych, zapobiegania kontuzjom, polepszania mobilności (ruchomości), elastyczności mięśni, ścięgien, więzadeł i stawów, zwiększenia możliwości ludzkiego ciała i optymalizacji wyników sportowych. Świetne uzupełnienie całego mikrocyklu tygodniowego GT. 

GT STRETCH WORKSHOP - stretching to zestaw ćwiczeń fizycznych, polegający na rozciąganiu mięśni w celu ich wydłżenia i uelastycznienia, a także poprawienia ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszenia. 
GT Stretch to program prozdrowotny. 

 

Master Instruktorzy GT

jakub podgorskiJakub Podgórski

Założyciel Grupy Training Academy

Absolwent Akademii wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu SWPS w Katowicach, Trener biznesu, trener personalny, Manager, oraz master Trener GT. Były reprezentant Polski w futsalu, praktyk, działający na polach trenerskich, szkoleniowych, oraz managerskich w klubach fitness na terenie całego kraju.

GT informacje ogólne

GT ogolne

Group Training Academy to szkoła dla trenerów, instruktorów fitness, oraz osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę w najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce – Fitness. Pragniemy aby praca całego naszego Teamu była gwarancją Waszego rozwoju, oraz impulsem do wdrożenia nowoczesnych standardów i form treningowych.

Jesteśmy grupą pasjonatów, osób od lat działajacych w branży fitness na wszystkich możliwych szczeblach. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, oraz umiejętnoscią jej przekazywania. Pragniemy być zawsze postrzegani jako godny zaufania zespoł profesjonalistów, który wnosi istotne dla Waszego rozwoju wartości, przyczyniając się do poprawy efektywności Waszej pracy, jak też do wzrostu zainteresowania Waszych usług.

Historia

Założycielem Group Training Academy jest Jakub Podgórski, absolwent Akademii wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu SWPS w Katowicach, Trener biznesu, trener personalny, Manager, oraz master Trener GT. Były reprezentant Polski w futsalu, praktyk, działający na polach trenerskich, szkoleniowych, oraz managerskich w klubach fitness na terenie całego kraju.

Nasza praca polega na dostarczaniu niezbędnej wiedzy w treningach, oraz komunikacji z Klientami. Skupiamy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności – zarówno niezbędnych kompetencji treningowych, jak rownież kompetencji interpersonalnych, którą są dla nas nie mniej istotne. W naszym rozumieniu Trenerem jest się nie tylko na sali fitness, ale jeszcze długo po i zawsze przed. Praca z ludźmi to nieustanny proces i podczas naszych szkoleń nieustannie o tym przypominamy.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, Trenerzy Group Training Academy działają w trzech obszarach:

  • po pierwsze, doskonalenia zawodowego i rozwoju umiejętności Trenerskich
  • po drugie, umiejętności interpersonalnych, wzmocnienia kompetencji miękkich, pracy z Klubowiczem
  • i po trzecie, w obszarze innowacji.

Nasze zajęcia nie przypominają ani nużących wykładów akademickich, ani teatru jednego aktora, gdzie Trener wygłasza ex cathedra tzw. jedyne słuszne opinie, a rolą uczestników jest bezkrytycznie słuchać. Nasze szkolenia nie są też spektaklem, którego uczestnicy mają dać się ponieść fali chwilowej euforii. Współtwórcami naszych szkoleń, a jednocześnie głównymi aktorami w naszych działaniach edukacyjnych są sami uczestnicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaopatrujemy uczestników szkoleń w szereg praktycznych narzędzi pracy, w tym m. in gotowe do wdrożenia systemy i programy treningowe.

Szkolenia

Więcej o naszych szkoleniach GT przeczytasz tutaj.