fbpx

reebok marka

Już od ponad ćwierćwiecza marka Reebok wprowadza do świata fitness innowacyjne koncepcje treningowe, niezawodny sprzęt i przeznaczoną do treningu odzież oraz obuwie, niezmiennie pozostając w światowej czołówce. W lipcu 2014 roku firma ekspertfitness.com została wyłącznym dystrybutorem sprzętu Reebok Studio Line w Polsce i odtąd zaopatruje kluby fitness w kolejną markę będącą gwarantem satysfakcji klientów.

Historia

Marka Reebok ma swoje korzenie w rodzinnej firmie założonej przez biegacza Josepha Williama Fostera oraz jego ojca Josepha B. Fostera pod nazwą J.W. Foster and Sons Limited. Już w 1924 roku, podczas letniej Olimpiady, wyprodukowane przez nich buty były noszone przez biegaczy Harolda Abrahamsa i Erica Liddella.

Jedną z pierwszych sprzętowych propozycji tej marki był STEP Reebok, który w ciągu kilku lat podbił kluby fitness na całym świecie. Do dziś zajęcia stepu i sztandarowy produkt tej marki są niezastąpionymi akcesoriami w każdej sali fitness. Z szerokiej grupy nowatorskich przyborów, które na stałe zagościły w klubach fitness w ostatniej dekadzie, warto wymienić choćby deck, core board czy easytone. Jednak od czasów wprowadzenia na rynek stepu, chyba żadna inna koncepcja treningowa nie podbiła rynku fitness w takim stopniu, jak CrossFit, który jak huragan wdarł się do naszej branży i zmienił ją raz na zawsze.

reebok kolka

Reebok wspiera i promuje CrossFit na całym świecie, a w ofercie nowej linii produktów Reebok dostępnych jest coraz więcej akcesoriów do treningu funkcjonalnego.

Do najpopularniejszych należą: piłki lekarskie z uchwytami i bez, piłki lekarskie soft oraz slam ball, kilka rodzajów skakanek, w tym do treningu szybkościowego, kółka gimnastyczne do treningu w podwieszeniu oraz wiele rodzajów najwyższej jakości tubingów, kettli, lin treningowych, taśm oporowych czy rollerów.

 

Odświeżony wizerunek

reebok pilka

Dla estetów istotną kwestią może być niedawne odświeżenie całej identyfikacji wizualnej marki. Reebok jako marka premium w kategorii akcesoriów fitness wyznacza trendy również w dziedzinie stylistyki.

Wszystkie produkty zostały poddane liftingowi lub stworzone kompletnie od początku. Odcienie szarości połączone z delikatnymi wstawkami kolorystycznymi, które określają linie tematyczne, pasują do niemal każdego wystroju sali i podnoszą jej prestiż.

Warto też dodać, że Reebok Studio Line posiada obecnie na nowo zaprojektowaną, kompletną gamę eleganckich i funkcjonalnych stojaków do przechowywania sprzętu, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyposażanie klubów i sal fitness w sprzęt marki Reebok od lat daje pewność zadowolenia użytkowników, a — co za tym idzie — odnotowania również znacznego sukcesu frekwencyjnego klubu.