fbpx

Fundamenty sukcesu butikowego studia treningu

Po czasie lockdownu branża fitness wraca do gry w zmienionej rzeczywistości. Na popularności zyskują kameralne studia treningów oferujące bezpieczny i komfortowy trening w gronie nieprzypadkowych osób. Dlatego jeśli prowadzisz swoje studio bądź planujesz otwarcie – znajdź u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, spotkajmy się w ramach naszego cyklu spotkań LIVE ?

Zawód trenera ma duży potencjał biznesowy. Bogatsi o doświadczenia płynące z okresu przymusowego zamrożenia działalności w branży fitness dzielimy się wiedzą pozwalającą na zbudowanie silnych fundamentów i przewag Twojej działalności.

Jak należy prowadzić własne studio treningu,
aby odnieść sukces?

Dołącz do bezpłatnego, intensywnego (3 spotkania live, każde co drugi dzień, czas trwania: 45 minut, sesja Q&A po każdym spotkaniu, startujemy w poniedziałek 22.06) tygodnia motywacyjnego z Markiem Mroczkiem – trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego, współwłaścicielem studia treningu Oracz Mroczek Training Center w Krakowie!

Co Cię czeka w trakcie naszych trzech spotkań?

Poniedziałek 22.06 start: 12:00
1. Proaktywność – klucz do sukcesu w zawodzie trenera.

Środa 24.06 start: 12:00
2. Edukacja klientów – gwarancją ich lojalności i stabilności Twojego biznesu.

Piątek 26.06 start: 12:00
3. Partnerstwo branżowe – jego rola w prowadzeniu własnej działalności.

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczny jest zapis do zamkniętej grupy na Facebooku, do której dostęp otrzymasz mailowo po wypełnieniu formularza na stronie zapisu.

Cykl spotkań organizowany jest przez ekspertfitness.com oraz tiguar

Najnowsze artykuły na naszym blogu