fbpx

tiguar marka3

Tygrys to synonim odwagi, a jaguar — siły i sprytu. Każdego z nich charakteryzuje niezależność, indywidualizm i podążanie własnymi szlakami. tiguar jest hybrydą, która łączy w sobie wszystkie te cechy; to wyższy poziom rozwoju, synergia inteligencji, odwagi i niezależności.

Tiguar to niestereotypowa marka, stworzona, by w swoich produktach połączyć inżynieryjny koncept i spryt wraz z funkcjonalnością i przyciągającym designem. Produkty tiguar są idealną opcją dla tych, którzy chcieliby wyposażyć swój klub w sprzęt idący z duchem czasu i spełniający rosnące oczekiwania ćwiczących; to opcja dla klientów, którzy jednocześnie oczekują bardzo wysokiej funkcjonalności i racjonalnej ceny.

Historia

Marka tiguar to nasza największa duma i radość — to wynik spełnionych marzeń o rodzimej linii akcesoriów fitness stojącej na najwyższym poziomie, będących owocem wieloletniego doświadczenia w branży fitness oraz rzucenia wyzwania wielkim koncernom.

Dziś, dzięki przemyślanym produktom, odwadze w projektowaniu i niezależności w podejmowaniu decyzji, zdobyliśmy rzesze zwolenników i partnerów naszej marki m.in. w Wielkiej Brytanii, Norwegii, Finlandii, Czechach, Niemczech, Rumunii, Mongolii oraz na Węgrzech. Tiguar zadomowił się na dobre również w setkach krajowych klubów, stając się długo wyczekiwaną odpowiedzią na potrzeby polskich managerów i klientów.

W czym tkwi innowacyjność tiguara?

tiguar idea

Kilkanaście lat doświadczeń, prób i testów zaowocowało narodzinami gatunku sprzętu fitness ounikatowych „genach”, które zawsze pozwolą odróżnić produkty marki tiguar od innych na rynku. Uważne obserwowanie ludzkich potrzeb przyniosło rezultat w postaci następujących, stałych cech marki tiguar. Są nimi: ergonomiczne, przyjazne kształty, zróżnicowanie wagi oraz stopnia oporu, dla ułatwienia ćwiczącego kodowane kolorystycznie, cztery podstawowe, eleganckie i charakterystyczne kolory, powierzchnie łatwe do utrzymania w czystości, nowoczesny, energetyzujący design i wyróżniająca się linia produktowa, trwałość i niezawodność, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, systemy antybakteryjne.

tiguar nakręca Eu4ya!

tiguar euforya

Już od 13 lat organizatorzy największej konwencji fitness w tej części Europy wraz z najlepszymi szkołami fitness w Polsce prezentują światowe trendy, implementując je na nasz rynek. Najnowocześniejszy sprzęt tiguar, najnowsze rozwiązania treningowe i topowi trenerzy – Eu4ya powered by tiguar to wielkie święto fitnessu, które z dumą sygnujemy naszą marką.

 


Eu4ya powered by tiguar