fbpx

euforya

Fit-EXPO 2014 Poznań. Zdjęcie: Paulina Janowska

Dlaczego my?

... czyli dlaczego warto nam zaufać i skąd mamy takie doświadczenie?

Witaj!

Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie już wiesz, że jesteśmy liderem w kompleksowym wyposażaniu sal fitness w Polsce. Być może jeszcze Ci nie wiadomo, że prowadzimy także szkolenia i certyfikację instruktorów oraz zajmujemy się consultingiem dla klubów fitness. Jeżeli interesuje Cię, dlaczego to robimy oraz co właściwie stanowi o tym, że jesteśmy uważani za najlepszych w branży, warto przeczytać, jak to wszystko się zaczęło.

Geneza

Piotr Ośródka, założyciel i właściciel firmy ekspertfitness.com, od 1994 roku prowadzi własny klub fitness, który w międzyczasie rozrósł się do poziomu małej sieci działającej na terenie Łodzi. Nic nie daje takiego zrozumienia potrzeb właściciela klubu fitness, jak bycie nim.  Nic nie motywuje do poszukiwania nowych rozwiązań tak, jak rozumienie potrzeb instruktora i klienta klubu fitness. Sam fitness narodził się w USA, potem zaś trafił do Europy Zachodniej. To właśnie tam Piotr uczył się niemal wszystkiego uczestnicząc w targach, konwencjach, szkoleniach i niezliczonych wizytach w klubach fitness, ponieważ połowa lat 90-tych w Polsce była okresem, w którym były one jeszcze rzadkością. Już wówczas przyszły założyciel ekspertfitness.com rozpoczął uważne śledzenie rynku i zmian zachodzących w branży oraz analizowanie wielu aspektów sukcesów i porażek w prowadzeniu klubu fitness; zaczął nawiązywać wiele kontaktów biznesowych i przyjaźni z ludźmi tworzącymi fitness na całym świecie. W końcu, dzięki ciężkiej pracy, fascynacji aktywnością sportową oraz chęci rozwoju i zdobywania wiedzy udało się mu stworzyć coś z niczego. Owocem konsekwencji w działaniu był sukcesu klubu, a następnie powstanie firmy zajmującej się wyposażaniem sal fitness.

W czym się specjalizujemy?

Od 2001 roku firma ekspertfitness.com wprowadziła na rodzimy rynek wiele wysokiej klasy marek, innowacyjnych produktów oraz niezbędnej wiedzy. Jednak to, co daje nam największą satysfakcję, to świadoma selekcja trendów i dostawców, a następnie mądra implementacja tych narzędzi w polskich klubach. Nie robimy wszystkiego i nie znamy się na wszystkim. Życie to sztuka rezygnacji, dlatego zajmujemy się wyłącznie zajęciami grupowymi i treningiem personalnym. W tej kategorii nie idziemy na kompromis, dostrczamy najbardziej optymalne rozwiązania, co potwierdzają nasi klienci i partnerzy.

Wyposażyliśmy setki klubów, w tym ponad 200 kompleksowo, wyszkoliliśmy ponad 1000 instruktorów, wspieraliśmy sprzętowo i merytorycznie niezliczoną ilość konwencji i imprez szkoleniowych. W 2015 zostaliśmy Partnerem Strategicznym Targów Fit-Expo (MTP), największej imprezy branżowej w Polsce.

Nasze atuty w 5 punktach

1. Stabilność i pewność oparte na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w branży, piętnastu latach istnienia firmy i ponad dwudziestu etatowych pracownikach.
2. Gruntowne know-how założyciela i całego zespołu.
3. Organizowanie profesjonalnych szkoleń dla instruktorów i przyznawanie międzynarodowych licencji.
4. Dystrybuowanie produktów najwyższej jakości i zewnętrzny marketing wprost od uznanych, międzynarodowych marek.
5. Nieustanna optymalizacja sprzętu przemyślana pod kątem koncepcji treningowych.

Znajdujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta, pozwalające na stworzenie wyjątkowej oferty począwszy od nawet najmniejszego klubu, na największych sieciach kończąc. Świadczymy szereg dodatkowych usług, takich, jak transport, montaże nagłośnienia i oświetlenia oraz instalacje podłóg. Słowem – jesteśmy z naszym klientem na każdym etapie tej fascynującej przygody, jaką jest fitness. Naszą misją jest sprawić, aby Twoja sala fitness była pełna zadowolonych klientów. Make your fitness club work out!

skontaktuj się z nami!