fbpx

effi program

Najbardziej kompleksowe i praktyczne szkolenie w Polsce, przeznaczone dla wszystkich pracowników klubu fitness, menedżerów i właścicieli zarządzających klubem. Polecane także osobom, które planują założenie własnej działalności lub chciałyby zostać menedżerem obiektu fitness & wellness.

Autorski program rozwoju dla menedżerów i pracowników klubu fitness, stworzony i prowadzony przez Sebastiana Goszcza, eksperta branży fitness z 19-letnim praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu klubami i prowadzeniu programów poprawiających ich efektywność działania.

Bardzo obszerny program szkoleniowy, gwarantujący znaczne podniesienie efektywności zarządzanych klubów.

Szkolenie składa się 8 modułów, każdy z nich stanowi odrębną całość, można wybierać pojedyncze moduły, jako kompletne szkolenie z danego zakresu.

Można także kupić całe szkolenie dla klubu, i na poszczególne moduły wysyłać wybrane osoby, odpowiedzialne w klubie za efektywność danych stref lub procesów biznesowych.

Program  dostarcza praktycznej wiedzy, pozwala poznać zasady i skuteczne rozwiązania, oraz rozwijać kompetencje w kluczowych dla klubu fitness obszarach: sprzedaż produktów i usług, zarządzanie sprzedażą, obsługa  i budowanie lojalności klienta, skuteczny marketing, budowanie silnej marki na lokalnym rynku oraz pozyskiwanie nowych klientów,  zatrudnianie, wynagradzanie i motywowanie pracowników, zarządzanie operacyjne i controling, zarządzanie ludźmi i zespołem.

Otrzymasz pełne know – how wiodących na rynku klubów, poznasz strategie biznesowe, tajniki sprzedaży, marketingu, controllingu, efektywnego zarządzania zespołem oraz techniki skutecznego przywództwa.

W trakcie zajęć uczestnicy pracują metodą warsztatową nad problemami, jakie muszą pokonywać w swojej codziennej pracy. Wykorzystują do tego najnowsze narzędzia. Wychodzą z zajęć z gotowymi rozwiązaniami, które zastosowane w klubie, przynoszą konkretne wyniki biznesowe. Zbobyta wiedza może być natychmiast zastosowana w praktyce, nauka następuje przez praktyczne rozwiązywanie konkretnych problemów klubów uczestników, dając możliwość uzyskania bezpośrednich, konkretnych  porad od prowadzącego.

____________________________________________________

Co mówią uczestnicy?

Małgorzata Oryńska
manager atmosfera fitness&wellness, Łódź

Nasza wieloletnia współpraca z Sebastianem sprawiła, że do dzisiaj odwiedzają nas właściciele i managerowie klubów z całej Polski chcąc na własnej skórze przekonać się, czy wszystko, czego Sebastian uczy na szkoleniach, działa w praktyce. Po takiej wizycie nie mają już żadnych wątpliwości, że działa.

Anna Jaroszewska
właściciel Loft Studio, Żyrardów

Miałam wrażenie, że robię u siebie w studiu bardzo dużo, ale wciąż za mało, żeby sale były zapełnione, a my szczęśliwi. Od szkolenia minęły 3 tygodnie, ale już widzę zmianę w obsłudze klienta - recepcja czuje się pewniej, nie boi się wychodzić do klientów, rozmawiać i przedstawiać oferty. Czuję, że mój klub tętni lepszym życiem i dobrą energią. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że przeniesie się to również na przychód.

Svetlana Syo
właściciel Mrs. Sporty, Warszawa-Wola

Czemu wzięłam udział w szkoleniu sprzedażowym? Czytałam tyle artykułów Sebastiana, a temat sprzedaży jest ważny w każdym biznesie. Warto dowiedzieć się w jaki sposób sprzedają inni i zobaczyć, jak rozwijają się techniki sprzedaży. Po szkoleniu zmieniło się moje podejście do ludzi, których zatrudniam, bo nauczyłam się, jak wybierać personel do sprzedaży.

Anna Tarkowska
Toruń, master coach w Akademia Trenerów Sportu

Jestem trenerem personalnym, ale marzę o własnym klubie fitness. Po szkoleniu zaczęłam myśleć bardziej przyszłościowo, reklamować siebie i własne zajęcia, motywować swoich podopiecznych, rozmawiać z ludźmi przed i po treningu. Mam więcej osób na zajęciach i potrafię lepiej zorganizować swoją pracę.