Opinie uczestników o programie EFFI

referencje-GO.jpg

Małgorzata Oryńska

manager atmosfera fitness&wellness, Łódź
Nasza wieloletnia współpraca z Sebastianem sprawiła, że do dzisiaj odwiedzają nas właściciele i managerowie klubów z całej Polski chcąc na własnej skórze przekonać się, czy wszystko, czego Sebastian uczy na szkoleniach, działa w praktyce. Po takiej wizycie nie mają już żadnych wątpliwości, że działa.
referencje-AJ.jpg

Anna Jaroszewska

właściciel Loft Studio, Żyrardów
Miałam wrażenie, że robię u siebie w studiu bardzo dużo, ale wciąż za mało, żeby sale były zapełnione, a my szczęśliwi. Od szkolenia minęły 3 tygodnie, ale już widzę zmianę w obsłudze klienta – recepcja czuje się pewniej, nie boi się wychodzić do klientów, rozmawiać i przedstawiać oferty. Czuję, że mój klub tętni lepszym życiem i dobrą energią. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że przeniesie się to również na przychód.
referencje-S.jpg

Svetlana Syo

właściciel Mrs. Sporty, Warszawa-Wola
Czemu wzięłam udział w szkoleniu sprzedażowym? Czytałam tyle artykułów Sebastiana, a temat sprzedaży jest ważny w każdym biznesie. Warto dowiedzieć się w jaki sposób sprzedają inni i zobaczyć, jak rozwijają się techniki sprzedaży. Po szkoleniu zmieniło się moje podejście do ludzi, których zatrudniam, bo nauczyłam się, jak wybierać personel do sprzedaży.
referencje-AT.jpg

Anna Tarkowska

master coach w Akademia Trenerów Sportu, Toruń
Jestem trenerem personalnym, ale marzę o własnym klubie fitness. Po szkoleniu zaczęłam myśleć bardziej przyszłościowo, reklamować siebie i własne zajęcia, motywować swoich podopiecznych, rozmawiać z ludźmi przed i po treningu. Mam więcej osób na zajęciach i potrafię lepiej zorganizować swoją pracę.
referencje-pk.jpg

Piotr Kruczek

manager działu marketingu w All For Body, Kraków
Know-how od eksperta, jakim niewątpliwie jest p. Sebastian Goszcz, rozwiało nam wszelkie wątpliwości co do kwestii, w których członkowie naszego zespołu posiadali rozbieżne zdanie. Wprowadziliśmy działania cykliczne oraz poprawiliśmy strategię firmy. Zastosowaliśmy również kilka wskazówek co do obsługi klienta - od tego czasu recepcje klubów są bardziej profesjonalne i odpowiedzialne głównie za utrzymanie kontaktu z klientami.