fbpx

GT informacje ogólne

GT ogolne

Group Training Academy to szkoła dla trenerów, instruktorów fitness, oraz osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę w najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce – Fitness. Pragniemy aby praca całego naszego Teamu była gwarancją Waszego rozwoju, oraz impulsem do wdrożenia nowoczesnych standardów i form treningowych.

Jesteśmy grupą pasjonatów, osób od lat działajacych w branży fitness na wszystkich możliwych szczeblach. Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, oraz umiejętnoscią jej przekazywania. Pragniemy być zawsze postrzegani jako godny zaufania zespoł profesjonalistów, który wnosi istotne dla Waszego rozwoju wartości, przyczyniając się do poprawy efektywności Waszej pracy, jak też do wzrostu zainteresowania Waszych usług.

Historia

Założycielem Group Training Academy jest Jakub Podgórski, absolwent Akademii wychowania fizycznego, absolwent Uniwersytetu SWPS w Katowicach, Trener biznesu, trener personalny, Manager, oraz master Trener GT. Były reprezentant Polski w futsalu, praktyk, działający na polach trenerskich, szkoleniowych, oraz managerskich w klubach fitness na terenie całego kraju.

Nasza praca polega na dostarczaniu niezbędnej wiedzy w treningach, oraz komunikacji z Klientami. Skupiamy się na rozwijaniu praktycznych umiejętności – zarówno niezbędnych kompetencji treningowych, jak rownież kompetencji interpersonalnych, którą są dla nas nie mniej istotne. W naszym rozumieniu Trenerem jest się nie tylko na sali fitness, ale jeszcze długo po i zawsze przed. Praca z ludźmi to nieustanny proces i podczas naszych szkoleń nieustannie o tym przypominamy.

W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, Trenerzy Group Training Academy działają w trzech obszarach:

  • po pierwsze, doskonalenia zawodowego i rozwoju umiejętności Trenerskich
  • po drugie, umiejętności interpersonalnych, wzmocnienia kompetencji miękkich, pracy z Klubowiczem
  • i po trzecie, w obszarze innowacji.

Nasze zajęcia nie przypominają ani nużących wykładów akademickich, ani teatru jednego aktora, gdzie Trener wygłasza ex cathedra tzw. jedyne słuszne opinie, a rolą uczestników jest bezkrytycznie słuchać. Nasze szkolenia nie są też spektaklem, którego uczestnicy mają dać się ponieść fali chwilowej euforii. Współtwórcami naszych szkoleń, a jednocześnie głównymi aktorami w naszych działaniach edukacyjnych są sami uczestnicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaopatrujemy uczestników szkoleń w szereg praktycznych narzędzi pracy, w tym m. in gotowe do wdrożenia systemy i programy treningowe.

Szkolenia

Więcej o naszych szkoleniach GT przeczytasz tutaj.