Master Instruktorzy TRX®

gosia-wolniewicz-federMałgorzata Wolniewicz-Feder

Założycielka Fitness Tribe, trener TRX®, instruktor fitness, treningu funkcjonalnego i Tribal Pump, trener personalny. Absolwentka warszawskiego AWF oraz SGH.

Pierwszy w Polsce certyfikowany trener TRX® oraz Functional Zone by PaviGym, szkoleniowiec, studio manager, instruktor w prestiżowych klubach fitness. Mastertrener szkoły Open Mind Health & Fitness Idea. Autorka licznych artykułów w branżowych magazynach (m.in. Body Life, Trainer, Fitness Biznes) oraz konsultant fitness. Jako instruktor znana z żelaznej dyscypliny. Uwielbia obserwować, jak jej podopieczni osiągają zamierzone cele, zmieniają swój styl życia i zarażają się jej pasją. Motto, które przyświeca jej na każdych zajęciach to "Ćwicz tyle, na ile starczy Ci sił, na odpoczynek przyjdzie czas jutro".

dawid-fajer Dawid Fajer

Absolwent Poznańskiej Wyższej Szkoły Oficerskiej. Przez kilka lat pracował w branży fitness jako master trener personalny i trener zajęć grupowych w jednej z największych sieci klubów fitness w Europie wschodniej i Azji.

Stworzył i wdrożył kilka programów treningowych, które cieszą się do tej pory dużym zainteresowaniem wśród klubowiczów w wielu klubach w kraju i zagranicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i szkoleniach z ekspertami świata fitness oraz treningu funkcjonalnego. Obecnie jest master trenerem i szkoleniowcem treningu funkcjonalnego STC TRX® Suspension Training. Ukończył wiele szkoleń instruktorskich za granicą, m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Izraelu i USA, w tym elitarne szkolenie (Athletes Performance) przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego oraz liderów zarządzania w sporcie.

marek mroczekMarek Mroczek

Absolwent Uniwersytetu Jagiellonskiego, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Uniwersytetu SWPS w Katowicach.

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego, Trener Piłki Siatkowej, dyplomowany przez Ministerstwo Sportu Manager Sportu, Certyfikowany Trener Biznesu oraz Socjolog. Na co dzień Master Trener TRX POLSKA oraz GT®. Trener Personalny oraz prezenter Indoor Cycling MyRide+ Szkoleniowiec z zakresu TRX FTC, Group Training oraz podstaw dietetyki. Edukator na kursach dla Trenerów Personalnych z ramienia szkoły Open Mind® Międzynarodowy trener FACTS® oraz Blackroll®. Pracuje jako trener przygotowania motorycznego z zawodowymi sportowcami. Były siatkarz, dziś amator sportów wytrzymałościowych.

Anna Pietraszanna-pietrasz

Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta instruktorka fitness, która ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń (m.in. aerobik and step w IFAA, streching, REHAI, Mama Plus w Open Mind, TBC w Euro Fitness School), aby jak najlepiej prowadzić zajęcia i dobierać odpowiedni poziom intensywności zajęć do uczestników.

Była na wielu konwencjach i warsztatach fitness. Oprócz tego jest międzynarodowym trenerem GSTC TRX®, z którego prowadzi szkolenia na terenie Polski. Odbyła również szkolenie TRX® Sports Medicine Suspension Training Course. Jej dodatkową pasją jest zdrowy tryb życia, dlatego zrobiła uprawnienia do rozpisywania programów żywieniowych, które koreluje z planami treningowymi. Zajmuje się również układaniem programów treningowych dla zawodników. To, co robi, to jej pasja i hobby, dlatego wkłada w to całe serce!